+370 69938126

 

Neradote norimos prekės?   Parašykite ir mes surasime už Jus!

Jūsų krepšelis tuščias.

Tarpinė suma: 0,00 €

Apie mus

       UAB „Techline PRO-Q“ yra įsikūrusi Kaune. Įmonės veikla - didmeninė prekyba kopijavimo aparatų ir spausdintuvų kasetėmis (toneriai, rašalo kasetės), bei prekyba spausdintuvais.

 

       Esame importuotojai ir kasetes vežame tiesiai iš gamintojo. Klientams siūlome tik naujas (neatnaujintas ar pildytas) kasetes.

 

       Prekiaujame įmonei priklausančio prekybinio ženklo „Zebro“ lazerinėmis bei rašalinėmis kasetėmis. Taip pat savo klientams siūlome ir originalias spausdinimo medžiagas.

 

       Mūsų klientai - keli šimtai Lietuvos įmonių, tarp jų prekybos centrai, aptarnaujančios įmonės, mažmeninės prekybos įmonės ir t.t..

 

       2015 metais UAB „Techline PRO-Q“ savo paslaugas pasiūlė ir mažmeniniam vartotojui atidarydama internetinę parduotuvę zebrokasetes.lt. Čia Jūs galite įsigyti:

 

- žinomiausių gamintojų spausdintuvus, skirtus namams;
- lazerinių ir rašalinių spausdintuvų originalias kasetes;
- lazerinių ir rašalinių spausdintuvų lygiavertes originalioms, analogines kasetes;
- artimiausiu metu pasiūlysime Vokietijos kompanijos NINETEC, patrauklius, aukštos kokybės, skaitmeninio gyvenimo stiliaus gaminius.

 

       UAB „Techline PRO-Q“ tikslai:

 

- pateikti vartotojams maksimalią kokybę už minimalią kainą;
- greitas, profesionalus ir nepriekaištingas aptarnavimas;
- būti geriausiais savo srityje.

 

       Jei nerandate norimos prekės ar negalite apsispręsti, koks spausdintuvas Jums geriausiai tinka, mes mielai patarsime ir padėsime išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą. Siekiantiems aukščiausios spausdinimo kokybės, pasiūlysime originalias spausdinimo medžiagas.

Mes dirbame Jums!

 

Kasetės spausdintuvams